Przegląd metod uzupełniania braków zębów

Beauty Dent
Człowiek traci zęby z wielu powodów. Wśród nich wymienić możemy przede wszystkim: uwarunkowania genetyczne (brak zawiązki zębów stałych), próchnicę, nieprawidłowo przeprowadzone leczenie... Czytaj więcej »

Siny i brzydki ząb – Jak leczyć?

Beauty Dent
Piękny uśmiech jest dla każdego z nas bardzo ważny. Ułatwia kontakt z innymi ludźmi, poprawia samopoczucie. Co jednak w sytuacji kiedy estetyka naszego uśmiechu zostaje zachwiana w wyniku zmiany koloru zębów na ciemniejszy? Co może... Czytaj więcej »

Szybujący statek kosmiczny, szalona miotełka i pistolet na wodę… czyli pierwsza wizyta dziecka u dentysty

Beauty Dent
Wielu z rodziców nieświadomie wzbudza strach w swoich dzieciach przed wizytą u dentysty jeszcze zanim dziecko przekroczy próg gabinetu stomatologicznego. Slogany mające na celu pozytywnie nastawić dziecko: „Nie bój... Czytaj więcej »

Czy leczenie kanałowe boli? Z jakimi konsekwencjami się wiąże? Czy nie prościej po prostu usunąć ząb?

Beauty Dent
Czy leczenie kanałowe boli? Z jakimi konsekwencjami się wiąże? Czy nie prościej po prostu usunąć ząb?  Te i inne pytania zapewne wielu z Was zadawało sobie, po wizycie u stomatologa podczas której padła niechciana diagnoza:... Czytaj więcej »

Protetyka zapewnia szeroki uśmiech

Beauty Dent
Każdy marzy o zachowaniu pełnego uzębienia do późnej starości, by móc gryźć bez trudu i uśmiechać się bez wstydu. Jednak wiadomo powszechnie, że jedynie nieliczni mają to szczęście. Większość z nas boryka się z... Czytaj więcej »

Najnowocześniejsza na rynku tomografia komputerowa 3D

Beauty Dent
Stomatologiczna tomografia komputerowa zwana inaczej CBCT jest niezwykle przydatnym badaniem wykorzystywanym przede wszystkim w przypadkach wykonywania bardzo precyzyjnych zabiegów z dziedziny implantologii, chirurgii stomatologicznej jak i... Czytaj więcej »

Promocyjne ceny na wszystkie zabiegi stomatologiczne do -30%

Beauty Dent
Zapraszamy do nowocześnie wyposażonego gabinetu zlokalizowanego na ulicy Wrocławskiej 80. W swojej ofercie posiadamy niebywale szeroki wachlarz usług z jakich mogą Państwo skorzystać już dzisiaj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji... Czytaj więcej »